Nabídka práce Práce ve výrobě, bez nutnostní praxe, ubytování zdarma -

S novou nabídkou práce Práce ve výrobě, bez nutnostní praxe, ubytování zdarma () v obci (okres Strakonice) přichází na pracovní trh ke dni 25.10.2019 firma - zaměstnavatel Manuvia a.s. organizační složka (, ). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za Plný úvazek () je přinejmenším 0 Kč hrubého.


Další nabídky práce Strakonice

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Práce ve výrobě, bez nutnostní praxe, ubytování zdarma
Úvazek:
Plný úvazek
Mzda:
dohodou
Poznámka k nabídce práce:
Vaší prací bude obsluha automatických a poloautomatických strojů na výrobů výfukových systémů. - práce na HPP s nadstandartním mzdovým ohodnocením - ubytování a doprava zdarma - přivydělání si prostřednictvím přesčasů a práce v sobotu - stravování bude probíhat v jídelně přímo v budově závodu. Možný výběr z několika druhů jídel, které máte dotované. Pro společnost zabývající se výrobou výfuků, hledáme schopné, manuálně zručné, samostatné a především spolehlivé zaměstnance. Požadujeme ochotu učit se novým věcem a pracovat ve třísměnném provoze.
Další nabídky práce Strakonice

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Minimálně Základní
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
d1458608 ()
Zaměstnavatel:
Manuvia a.s. organizační složka
Kontaktní osoba:
Eva Piškulová +420 777 464 448 eva.piskulova@manuvia.com

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace