Zpět na nabídky práce Tábor

Nabídka práce Mistr, Chotoviny (59-2023)

Ke dni 25.05.2023 nabízí Ředitelství silnic a dálnic ČR (Chotoviny) volné pracovní místo na pozici Mistr, Chotoviny (59-2023) v obci Chotoviny (okres Tábor).
Nabídnutá (minimální) mzda za plný úvazek je dohodou. Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 25. 5. 2023 .
Detailní informace k volnému pracovnímu místu

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Mistr, Chotoviny (59-2023)
Místo práce:
Chotoviny (Tábor)
Úvazek:
Plný úvazek
Mzda:
dohodou
Požadované vzdělání:
Minimálně Středoškolské - maturita
Text nabídky:
Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon vlastnických práv státu k nemovitostem tvořícím dálnice a silnice I. třídy, zabezpečení správy, údržby a oprav dálnic a silnic I. třídy a zabezpečení jejich výstavby a modernizace. Nyní vyhlašujeme výběrové řízení na pozici:

Mistr

Pracoviště-lokalita
Středisko správy a údržby dálnice Chotoviny (SSÚD 17), Červené Záhoří 207, Chotoviny

Náplň práce
• Organizuje, řídí a kontroluje práci dělníků dálniční údržby (DDÚ) při údržbě a opravách dálnice a jejího příslušenství.
• Odpovídá a kontroluje dodržování podmínek bezpečné práce na dálnici a používání ochranných prostředků DDÚ při výkonu jejich pracovních činností.
• Provádí běžnou prohlídku dálnice za účele zjištění a odstranění závad ve sjízdnosti dálnice.
• Zpracovává, provádí změny a vyhodnocuje rozvrh směn dělníků (DDÚ).
• Zajištuje řádné vedení základních aplikací v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany, odpadového hospodářství, dopravních nehod a ostatních provozních aplikací.
• Zpracovává mzdové podklady pro dělníky dálniční údržby.

Pro tuto práci budete potřebovat
• SŠ vzdělání nejlépe stavebního zaměření (není podmínkou)
• Praxe v oboru výhodou
• Řidičský průkaz sk. B (sk. C, E výhodou)
• Uživatelská znalost práce na PC a MS Office
• Trestní bezúhonnost
• Pečlivost, samostatnost

Co nabízíme?
• Stabilitu státní příspěvkové organizace
• Příplatek za vedení (2.500 Kč), zvláštní příplatek (2.000 Kč), po zapracování přiznání osobního příplatku
• Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
• Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna, stravenkový paušál, příspěvek formou eBenefity či penzijní připojištění, zvýhodněná Multisport karta, volné vstupenky do Aquaparku Čestlice, ZOO Praha, možnost využití firemních rekreačních zařízení, permanentky na lyže)
• Pevnou pracovní dobu

Termín nástupu
Dle dohody

Pracovní poměr
Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou.

Platové podmínky
9. platová třída dle NV ČR č. 264/2022 Sb., kterým se mění NV č.341/2017 Sb., příloha č. 1, ve znění pozdějších předpisů. Platový stupeň v závislosti na dosaženém stupni vzdělání a počtu let relevantní odborné praxe, dále příplatek za vedení, rizikový příplatek a k tomu nenárokové složky platu (osobní příplatek, motivační odměny v návaznosti na plnění stanovených úkolů).

Upozornění
Pracovní poměr se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoníkem práce (nejedná se o služební poměr).
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmu.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Poskytnuté osobní údaje bude zpracovávat výhradně Ředitelství silnic a dálnic ČR, a to v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedené pracovní místo. Osobní údaje budou uchovány po dobu nezbytnou k naplnění účelu výběrového řízení. Poskytnutí veškerých těch osobních údajů souvisejících s uvedeným účelem je dobrovolné, jejich neposkytnutí však znemožní Vaši účast ve výběrovém řízení.
Práva subjektu údajů poučení.
Subjekt údajů bere na vědomí, že poskytnutím osobních údajů má právo na: na přístup k osobním údajům, na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, výmazem osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, na přenositelnost údajů a právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků.

Kontaktní údaje

Zaměstnavatel:
Ředitelství silnic a dálnic ČR

Našli jsme pro vás podobné nabídky práce

ČR (Tábor)
OHLA ŽS, a.s.
30000 - 38000 Kč